М'ячі для сквошу

Чому важливо вибирати м'яч для сквошу, який відповідає рівню гри? Відчути справжню динаміку та азарт від сквошу можна у випадку, якщо грати тривалі "ралі" - утримувати м'яч у грі, здійснюючи безперервну серію почергових ударів якнайдовше за часом. Так гра стає максимально енерговитратною, веселою та захоплюючою! Якщо розіграш закінчується після кількох ударів, то можна швидко занудьгувати і загалом розчаруватися від такої гри. Тому, щоб підтримувати потрібний темп і отримати насолоду від процесу, гравцям не рекомендується випереджати події. Об'єктивно оцінюйте свій рівень під час вибору м'яча.

М'ячі для сквошу можуть відрізнятися за розміром, кольором, кількістю нанесених точок та кольором самих точок. Вони по-різному ведуть себе на корті, оскільки кожен м'яч має свою швидкість і силу відскоку. А професійний м'яч для сквошу необхідно гріти перед початком гри, тому що він практично не відскакує від поверхонь!

Одна синя точка (Intro) – м'яч для початківців із найбільшою силою відскоку.

М'яч для сквошу з синьою точкою на 12% більше професійного м'яча Pro. Він ідеально підійде для гравців-початківців, для тих, хто погано знайомий з грою. Такий м'яч не потребує розігріву і завжди готовий до використання. Він потрібен для ознайомлювальних тренувань і для розіграшів між гравцями-початківцями.

Одна червона точка (Progress) - м'яч для тих, хто продовжує освоювати сквош, або досвідчених новачків.

М'яч для сквошу з червоною точкою на 6% більше професійного м'яча Pro. Підійде для тих, хто володіє базовими навичками та відточує їх на тренуваннях. М'яч Progress відскакує трохи гірше, ніж м'яч Intro, але його також використовують на тренуваннях у початківців та у розіграшах між новачками.

Одна жовта точка (Competition) – м'яч для досвідчених гравців клубного рівня.

М'яч для сквошу з однією жовтою точкою такого самого розміру, як м'яч Pro з двома, що вносить плутанину, якщо м'яч сильно потертий. Такий м'яч може використовуватися досвідченими сквошистами під час соло-тренувань. Їм можна грати або під час сильних холодів, коли погодні умови позначаються на температурі всередині приміщення або коли професійного м'яча просто немає під рукою.

Дві жовті точки (Pro) – м'яч для досвідчених та професійних гравців у сквош, використовується на турнірах.

М'яч для сквошу з двома жовтими точками є найпоширенішим і використовується як клубними, так і професійними гравцями в сквоші на всіх турнірах. Виняток становлять ігри, які проводяться профі на темних скляних кортах - для них використовують м'яч білого кольору зі схожими характеристиками.

Одна біла точка (Slow) - М'яч із білою точкою відскакує повільно. І підходить для тренованих аматорів.