LiP Sunglasses: історія бренду

У статті описано історію створення бренду з виробництва високотехнологічних сонцезахисних окулярів LiP Sunglasses.

viber image 2019 05 03 23.10.17

LiP Sunglasses – це багатонаціональна команда любителів водних видів спорту, які перетворили свою пристрасть на професію. Команда, яка займається розробкою продукції та її дизайном, має величезний досвід в індустрії окулярів. До того ж, вся продукція компанії LiP Sunglasses регулярно тестується міжнародною командою гонщиків та професійними спортсменами, щоб переконатися в тому, що продукція виконує ту мету, для якої вона була призначена.
Якщо Ви правильно підійдете до питання захисту Ваших очей від сонячного світла, вітру та океанічних бризок, то зможете посилено займатися улюбленим видом водного спорту, катаючись краще та довше. Компанія LiP прагне створювати сонцезахисні окуляри найвищої якості та функціональності, які підійдуть для широкого спектру споживачів: для чоловіків та жінок, любителів різноманітного активного відпочинку та шанувальників неперевершеного стилю.
LiP прагнути стати провідним світовим брендом зі створення сонцезахисних окулярів для любителів активних видів спорту як на воді, так і на суші чи повітрі. Компанія LiP Sunglasses встановлюють нові, досі небачені стандарти та здатні змінити спосіб мислення людей. Одним словом, продукція компанії LiP Sunglasses – це якість, функціональність і стиль!

viber image 2019 05 03 23.10.14

 

Логотип компании LiP Sunglasses
  Основанный на красоте разбивающейся волны, грациозной и в то же время сдержанной тихоокеанской силе, логотип компании отражает корни его основателей, выбранную ими позицию и отношение к производимой продукции, а также их ярко выраженное чувство стиля. В дизайне каркаса рисунка присутствуют жёсткие края и чёткие линии.

Logo

 

Як створювалася компанія LiP Sunglasses
Засновник компанії LiP Sunglasses – Дірк Міхілсен (Dirk Michielsen), бельгійський громадянин, відданий віндсерфінгу та відзначений нагородами, дизайнер окулярів з 20-річним досвідом, все своє життя був людиною, яка проводила багато часу на відкритому повітрі. Зайнявшись віндсерфінгом у віці 18 років, він розпочав створення власних дощок. Отримавши вчений ступінь і вирішивши стати справжнім серфером, Дірк переїхав до Тайваню – одне з найвітряніших місць на планеті.

dirk
Дірк Міхілсен – засновник компанії LiP Sunglasses

У віці 24-х років він отримав свою першу роботу з дизайну окулярів і з того часу два десятиліття безперервно прагнув створити ідеальні сонцезахисні окуляри. Слідом за Aqua Shade та Shark, які отримали нагороду iF Design Award, Дірк вирішив взяти справу у свої руки.
Володіючи повним контролем над створенням дизайну, виробництвом сонцезахисних окулярів і якістю продукції, а також озброївшись багаторічним досвідом роботи дизайнером і будучи людиною, чиє життя безперервно пов'язане з водою, Дірк Міхілсен випустив сонцезахисні окуляри Typhoon – найкращі на ринку спортивного інвентарю на сьогоднішній день.

Основна місія та команда компанії LiP Sunglasses

 

viber image 2019 05 03 23.10.15

Керуючись своїм інноваційним засновником, команда LiP тепер складається з багатонаціональної команди ентузіастів у сфері водного спорту, які змогли перетворити свою пристрасть на професію. Команда LiP практично, щиро та серйозно ставиться до того, що вона робить. З їх величезною кількістю друзів-однодумців та професійних спортсменів у команді, виробники сонцезахисних очок LiP Sunglasses тісно пов'язані з людьми, які тестують цю продукцію і самі нею користуються.

Перейти в каталог