Slingshot wing Javelin V1
Slingshot wing Javelin V1
Slingshot wing Javelin V1

JAVELIN WING

Це справжній Бум тобто (Гік)))!

Абсолютно нове крило Javelin вже буде доступно в 23 році!

Початківці та досвідчені райдери отримають вигоду від посиленого контролю, що забезпечується завдяки жорсткому гіку Javelin, та надкомпактному розмаху крила.

Незалежно від того, чи катаєтесь зі стилем та керуєте однією рукою, або їдете проти вітру намагаючись утримати кінчики крила над поверхною води, перевага гіка очевидна.

Javelin також є першим в історії крилом з налаштуванням потужності на льоту за допомогою натяжної стрічки купола. Двокомпонентна стріла підходить для крил розміром від 2,5 м до 7,5 м і розкладається для подорожі за допомогою двох простих штифтів.

Крило Javelin – це саме те, чого я чекав. Ви отримуєте набагато більше контролю та точності від стріли, це просто божевілля. Зворотний підмоток мрійливий, мої 360-ті хочуть перетворитися на 720-ті, і я можу розслабитися і кататися однією рукою, навіть закінчуючи день і виходячи з води легше з великим контролем крила. Ремінець для натягу купола дійсно дозволяє мені на льоту налаштовувати крило відповідно до вітрових умов. У цьому крилі так багато функцій, які мені подобаються, і Javelin безперечно стане моїм вибором цього сезону». - Прорайдер Slingshot Браян Меткалф-Перес

 

Перейти в каталог