Неопренові куртки та пальто

Друзі нагадуємо про неопренові куртки та пальто які доступні в нашому магазині  товари е різної товщини, тому пропонують правильну ізоляцію для будь-якої температури і потреб. Завдяки високоякісним матеріалам і виконанню вироби Mystic гарантують тривалий термін служби і ідеальну посадку.

Mystic пропонує спеціальні вироби з отвором для гачка для використання трапеції. Він інтегрован у відповідну зону та забезпечує безпечне та комфортне використання трапеції.

Вся продукція Mystic має високу якість і забезпечує максимальний комфорт і захист на воді. Якщо ви шукаєте високоякісну неопренову куртку, пончо або віндстопер, Mystic — це саме те.

Використовуйте їх, як на воді, так і на суші.

Клікай http://bit.ly/3LlvjU6

Тел 067 661 99 33

#mysticwake #incontrol #breakboundaries #voltagsweat #starsweat #wakeboard #kitesurfing #kitesurfingukraine #wingfoiling #kite #wingfoilukraine #mysticboarding #neoprenjacket #supboarding #supboardukraine #wakeboardukraine #wingukraine

#неопреновийсветр #неопреновакуртка #неопреновийвіндстопер #віндстопер #кайтвіндстопер #вейквіндстопер #вінгвіндстопер #вінгфойл #вінг #фойл #вейкбордінг #кайтсерфінг

 

 

Перейти в каталог