Благодійний аукціон Арт-Сноубордів з роботами українських художників

Sportzone Ski Servise мав честь долучитися до доброї справи. Разом з друзями Holy Wood Boards, які виробляють перші сноуборди made in Ukraine.

 

Загалом, у проекті прийняло участь більше 30 людей з різних галузей життєдіяльності. Кінцевий етап створення усіх дошок проходив у майстерні Sportzone .

Разом з  Kyrylo Honzha, який відповідав за шліфування, заточку канта та воскування сноубордів Holy Wood Boards .

Після обслуговування, ковзаючі поверхні виглядають блискуче!

 

100% вторгованих з аукціону коштів передадуть громадській організації «Рух змін» для реалізації програми з психологічної та фізіологічної реабілітації військових. 

«Повертаючись у мирне життя, майже кожен військовослужбовець потребує психологічної та фізіологічної реабілітації. Відсутність своєчасної кваліфікованої психологічної допомоги може призвести до серйозних негативних наслідків як для самого учасника бойових дій та його рідних, так і для суспільства в цілому», — пояснюють в «Рух змін». 

Програма з реабілітації від «Рух змін» — це спеціальний триденний курс, розроблений на базі однієї з київських лікарень. Її реалізацією займатиметься мультидисциплінарна команда фахівців — психологів, психіатрів, масажистів-реабілітологів та юристів. 

Курс охопить 100 поранених військовослужбовців. Серед запланованих напрямків роботи спеціалістів: діагностика посттравматичних стресових розладів та інших психічних розладів, індивідуальні консультації та складання плану для подальшого лікування та реабілітації (як фізичної, так і психологічної), тренінг  із психологічної допомоги військовослужбовцям для медиків, а також юридична консультація щодо проходження військової служби чи отримання статусу. 

 

 

Аукціон проводитимуть в онлайн-форматі в Інстаграмі Double Triple. Він розпочнеться 5 грудня та завершиться 11 грудня (о 23:59 за київським часом). 

В акаунті Double Triple опублікують фотографії всіх 10 дощок, один пост — один лот. Ставки прийматимуться в коментарях 

Стартова ціна кожної дошки — 200 доларів. Кожна наступна ставка має підвищуватись мінімум на 25 доларів. Переможцем аукціону стане той, хто запропонує найбільшу ціну станом на 23:59 11 грудня.

 

 

 

Перейти в каталог