Lip Sunglasses іноді не поляризовані лінзи працюють краще

У новій серії окулярів LIP FLO додали опцію не поляризоване лінз.

Ми знаємо, що є деякі райдери, які шукають не поляризовані лінзи для водних видів спорту, особливо для тих, хто пливе по хвилях.

Ми були на воді в різних погодних умовах і в умовах серфінгу, і це було цікаве вправу. Наше дослідження звелися до того, що є деякі умови, коли поляризація може негативно позначитися на продуктивності. Проте, часто є компроміс з комфортом, так як без поляризації відблиски можуть привести до втоми очей.

Sunset glare

Сам Медійскій захід сонця в Кейптауні

КОЛИ неполяризована лінзи ПРАЦЮЮТЬ КРАЩЕ

Справа в тому, що неполяризовані лінзи переконливі, коли прямо над головою знаходиться сильне сонце. В цей час дня може бути важко прочитати що відбувається на поверхні води. Це особливо актуально в умовах слабкого вітру, коли поверхня має невеликі хвилювання. Це тому, що поверхня води перпендикулярна напрямку руху сонячного світла. Тут сонячне світло, який проходить через поверхню води, поляризований вертикально. Оскільки поляризовані лінзи вертикально поляризовані, цей світ не фільтрується поляризаційним фільтром. Це пояснює тенденцію бачити крізь поверхню води і фокусуватися на тому, що знаходиться під нею.

Це, однак, визначається кількістю текстури на поверхні води, викликаної вітром, човнами та іншими судами. Там, де пласка поверхня порушена, це викликає зміна перпендикулярності. Це порушення зменшує кількість вертикального світла, що проникає через поверхню води, і відповідно збільшує відблиски.

Оскільки сонце стає дугою в кінці дня, перпендикулярність сонячного світла до поверхні води природним чином зменшується. Це має два ефекту. По-перше, більше світла відбивається від поверхні, і цей відбите світло поляризований горизонтально, і поляризаційні лінзи можуть фільтрувати. По-друге, через поверхню води проходить менш вертикально поляризоване світло, що означає, що поверхня стає все більш прозорою.

ЦЕ ВСЕ ПРО вугіллі СОНЦЯ

Чим менше кут нахилу сонця до поверхні, тим більше кількість горизонтально поляризованого світла (відблиски). Хорошим прикладом цього є захід, коли сонячне світло горизонтально поляризований і відбивається від поверхні води. В цей час доби практично неможливо бачити крізь поверхню води, навіть якщо поверхня гладка і рівна.

відблиски на світанку і заході

Вертикально поляризоване світло ледь проникає в воду в умовах сходу / заходу сонця

Однак ми виявили, що поза полуденних умов переваги поляризації були очевидні. Коли сонце рухається за денною (або навіть ранкової) траєкторії, відбитий від води сонячне світло викликав дискомфорт і втому очей при використанні не поляризованих лінз. Крім того, відсутність будь-якого зменшення відблисків означало, що часто було важко читати поверхню води, коли вона звернена до сонця.

glassy water

Вертикально поляризоване світло ледь проникає в воду в умовах сходу / заходу сонця

НА ЗАВЕРШЕННЯ

Ми розуміємо, що в деяких випадках неполяризовані лінзи покращують характеристики на воді, тому ми будемо пропонувати не поляризовані лінзи для всіх наших водних очок. Це починається з серії FLO, який розроблений з урахуванням фойлінга і інших видів легкої вітру.

FLO виходить на ринок з двома варіантами не поляризоване лінз. Згодом, будуть доступні і Surge, і Typhoon.

flo black zeiss red 1024x498

Матові чорні лінзи FLO / ZEISS Smoke ML Red (неполяризовані)

Також нагадуємо, що магазин Sportzone є офіційним дистриб'ютором lip sunglasses в Україні з питань співробітництва, пишіть нам  info@sportzone.com.ua або набирайте по тел 067 661 99 33.

Перейти в каталог