Історія фірми INDIGO почалася в далекому 1988 році. Два дипломованих інженера і фанатика гірських лиж з Мюнхена Торстен Швабе і Грегор Баєр, бажаючи мати унікальний гірськолижний інструмент, почали виробляти спорядження для людей, які завжди віддають перевагу чомусь екстраординарної і вишуканому. Так вони випускають свій перший сноуборд ручної роботи. У них і в думках не було, що індивідуальне спорядження, виготовлене колись для друзів, скоро стане світовим брендом. Наступне за цим участь в світових виставках принесло один приз за іншим в категорії «кращий дизайн». 2003-2004 р.р. - спільний проект з WILLY BOGNER по виробництву гірських лиж ручної роботи в стилі HIGH-TECH і BACK to the FUTURE. Цей якісний стрибок підвів до створення штаб-квартири в Мюнхені, де і до цього дня розробляються колекції BOGNER і INDIGO. Зараз це лижі, черевики, сноуборди і аксесуари ручної роботи.

indigo.ski З 1988 року ми наголошуємо на інновації та якість у сегменті зимових видів спорту. Наші лижі, лижні шоломи, лижні окуляри та сноуборди виготовляються вручну. Таким чином, ми не тільки досягаємо виключно високої якості, але й чітко виділяємося серед конкурентів. Наш досвід відображено у наших лижних продуктах преміум-класу, у тому числі у володарях золотої нагороди ISPO. Завдяки високій якості виробництва та технічному прогресу ми є частиною альпійського авангарду виробників лиж преміум-класу. Наші вироби доступні в різних розмірах, вказаних у таблиці розмірів. Інтернет-магазин лиж, що пропонує високоякісні лижі з Німеччини та Австрії з відмінною особливістю конструкції з бамбукового композитного осердя з вертикальними титановими або фенольними стрінгерами. Наша продукція регулярно тестується та схвалюється.

Мода минає, стиль залишається. Наша ніжна увага до найдрібніших деталей – це питання стилю. Ці деталі є інноваціями, які дозволяють нам встановлювати стандарти в усьому світі. Ми проводимо дослідження та розробки з переконанням, що зможемо виконати те, що обіцяємо, лише якщо наші ідеї знайдуть вираз у виробах ручної роботи, якість, естетичний зовнішній вигляд та функціональність доведені до досконалості.Технічна точність – це одне, а надійність – інше. Виробництво лиж та сноубордів INDIGO поєднує в собі вишукану майстерність із технічною досконалістю. Щоб гарантувати, що якість нашої продукції завжди на найвищому рівні, ми виготовляємо тільки обмежену кількість предметів для нашої колекції кожен сезон. Якість важливіша за масове виробництво. Вроджена цінність наших лижних продуктів полягає у спеціально розроблених дерев'яних серцевинях, які завдяки тонкій гармонії між зовнішнім вуглецевим, скляним та титановим шарами, встановлюють нові стандарти у конструкції лиж. Бічні стінки з фенолу та основи для високої швидкості гонках, що робить кожну лижі та сноуборд частиною висококласного спортивного спорядження. Унікальне поєднання естетичного мінімалізму та бездоганної майстерності розкривається у кожній деталі.