Гірськолижні шоломи

Гірськолижний шолом (він же сноубордический шолом, адже по суті шолом для лиж і шолом для сноуборда ніяк не відрізняються) - це одна з найважливіших складових вашої захисної екіпіровки. Не дарма на більшості гірськолижних курортів України та світу наявність шолома - обов'язкова умова для допуску на схил. Гірськолижний шолом убереже вашу голову від прямих пошкоджень, ударів і струсу мозку під час падінь або зіткнень, що актуально як для завантажених трас, де завжди є ймовірність зіткнутися з іншими мопеді, так і для фрірайду, де будь-яке падіння загрожує зустріччю з присипаним снігом скельним виступом , каменем або деревом. Вдало підібраний за кольором і моделі шолом також додасть стилю і завершеності вашому зимового гардеробу, що особливо важливо для дівчат, для яких дизайнери розробляють спеціальні моделі жіночих гірськолижних шоломів.

Конструкція гірськолижного шолома

Шолом для лиж (шолом для сноуборда) складається з зовнішньої оболонки з полікарбонату, ABS-пластика, кевлара, або карбону, внутрішньої м'якої "шапочки" зі спіненого полістиролу (EPS), SXP та інших сучасних матеріалів, а також підкладки з м'якого матеріалу.

Зовнішня оболонка забезпечує основну захисну функцію. Вона покликана максимально розсіяти або відвести енергію удару також може нести в собі спеціальну арамідних сітку для ще більш надійного захисту від ударів, відмінний варіант для фрірайдерів і любителів великих швидкостей. Внутрішня оболонка відіграє роль додаткового демпфера, приймаючи на себе і пом'якшуючи залишкову енергію удару, а також додатково захищаючи вашу голову від осколків і інших гострих предметів. Підкладка ж забезпечує комфортне носіння шолома, а також володіє влагоотводящие і антибактеріальними властивостями. Вона практично завжди робиться знімною, щоб її можна було прати.

 

 

 

 

Існують три основні типи конструкції шоломів:

HardShell - лита зовнішня оболонка склеєна з внутрішньою оболонкою. Надійна, недорога, але важка конструкція.

In-mold - внутрішня оболонка покривається тонким шаром полікарбонату, литого під великим тиском. Такі шоломи дорожче, легше, і менш міцні, ніж HardShell шоломи.

Гібридний варіант - поєднує в собі кращі властивості технологій HardShell і In-mold. Такі шоломи легше, ніж виготовлені повністю за технологією HardShell, і міцніше, ніж виготовлені за технологією In-mold.

 

Конструкция горнолыжного шлема

 

Також шоломи можуть бути відкритими і закритими, з жорсткими або м'якими "вухами". Щоб правильно підібрати гірськолижний шолом, рекомендуємо вам звернутися до фахівців нашого магазину за консультацією.

Як правильно підібрати гірськолижний / сноубордический шолом

При виборі гірськолижного шолома слід враховувати цілий ряд факторів:

  1. Шолом повинен бути комфортним і щільно сидіти на голові. Шолом не повинен тиснути, але в той же час повинен сидіти щільно і не бовтатися на голові, давлячи на маску або шию. Дуже важливо, щоб не залишалося зазорів між головою і шоломом, інакше він буде набагато гірше захищати від ударів. Також слід враховувати те, чи плануєте ви надягати під шолом шапку або підшоломник і відповідно при необхідності приміряти шолом з ними.

  2. Циркуляція повітря і чутність. Щоб вам не доводилося постійно знімати шолом і давати голові "подихати", він повинен забезпечувати хорошу циркуляцію повітря, а також не закривати ваші вуха, щоб ви могли добре чути під час катання. В сучасних шоломах часто присутня вбудована аудіосистема, але ми рекомендуємо слухати музику або говорити по телефону тільки під час підйому на кріселці, а ніяк не під час спуску. Повірте, краще чути крики мчить на вас ззаду неадеквату, ніж діставати себе із замету після зіткнення.

  3. Сумісність з маскою. Якщо у вас вже є гірськолижна маска, обов'язково приміряйте шолом разом з нею. Він повинен щільно прилягати до її верхньої частини, не залишаючи щілин, але і не давлячи зверху на маску, інакше вона буде зміщуватися вниз і кататися стане некомфортно. Шоломи різних виробників підходять до різних масок, а також існують шоломи зі змінними вставками, які можуть інтегруватися з будь-якими типами масок.

  4. Вага і матеріал. Матеріал, з якого виготовлений шолом, забезпечує певний рівень захисту, а також безпосередньо впливає на вагу шолома. Погодьтеся, ніхто не хоче возити на голові важенне відро, навіть якщо воно максимально добре захищає вашу голову. Тут часто питання стоїть в співвідношенні ціна / якість і кожен визначає свої власні пріоритети і бюджет.

vist tribe helmet white

Гірськолижний шолом з Візором

Шолом з Візор оснащений власним "забралом" з полікарбонату, яке опускається і піднімається як в мотоциклетному шоломі. З одного боку, використовуючи шолом з Візор, ви отримуєте кращий огляд і маска не тисне вам на обличчя, не утруднює дихання носом, а з іншого боку шолом з Візор гірше захищає від вітру і холоду, а також від попадання снігу. Тому подібні шоломи в першу чергу рекомендуються для трасового катання в гарну погоду.

Де купити гірськолижний шолом

В інтернет магазині Sportzone.ua наданий широкий вибір шоломів для лиж та сноубордів від провідних світових виробників: Oakley, Bogner, Indigo, Vist, Casco, Julbo і інших. Ми допоможемо вам підібрати гірськолижний шолом відповідно до ваших вимог і в рамках вашого бюджету, а при необхідності допоможемо підібрати до шолома гірськолижну маску, підшоломник та інші елементи спорядження. Гірськолижний шолом купити легко і зручно можна саме у нас. Телефонуйте і приходьте! Тел 096 661 9933  або  067 661 99 33.