BOGNER SKI

bogner-sportzone

BOGNER-Sportzone

На сьогоднішній день логотип компанії у вигляді великої літери В є символом модного спортивного одягу, яка відповідає найвищим вимогам спортсменів. Крім того, за свою майже 80-ти річну роботу компанія Bogner займає лідируючі позиції серед виробництва гірських лиж ручної роботи з супер міцного і легкого бамбука. Так само фірма активно займається виробництвом іншого гірськолижного спорядження, такого як титанові лижні шоломи, палки, гірськолижні маски, черевики, сноуборди і аксесуари ручної роботи.

Неповторний Дизайнер, спорсмен Willy Bogner - багаторазовий чемпіон Німеччини, і просто метр гірськолижної моди засновник бренду «Bogner». Постійно знаходить нові рішення для того щоб здивувати шанувальників лижного спорту, ексклюзивними моделями лиж, одягу і аксесуарів. Лижі Bogner це визнання смаку в усьому світі!

Історія компанії Bogner

Уже понад 80 років торгова марка Bogner дотримується свого найголовнішого принципу - віддати всю пристрасть моді і спорту, поєднавши їх воєдино. Постійно розвивається діяльність компанії дозволила їй з невеликого виробничого підприємства стати процвітаючою міжнародною компанією. Свої перші кроки амбітна компанія почала на одному із задніх дворів в центрі Мюнхена в 1932 році завдяки молодому 11-разовому чемпіону Німеччини, лижнику Віллі Богнер і його друга. Спочатку компанія імпортувала аксесуари для гірськолижного спорту та відпочинку, а вже в 1936 році Олімпійська лижна збірна Німеччини була повністю одягнена в колекцію одягу від Bogner. У 1937 році Віллі Богнер одружився на Марії Люкс, яка стала його незамінним помічником у розвитку стилю і моди компанії Bogner. Марія Богнер стала відповідати за створення дизайну випускаються колекцій.

 

У 1948 році на примітивному подіумі з дощок відбувся перший показ жіночої колекції Bogner, який своїм неповторним стилем і втіленими модними тенденціями відразу підкорив таких знаменитостей, як Мерилін Монро, Інгрід Бергман, Джейн Менсфілд і багатьох інших. А всього через 7 років, в 1955 році була представлена світу і запущена у виробництво чоловіча колекція модного спортивного одягу Bogner. У 1974 році компанією Bogner була випущена перша тенісна колекція, а через два роки - колекція для гольфу. У 2013 році компанія Bogner стала офіційним представником і постачальником екіпіровки для німецької збірної на Олімпійських іграх в 2014 році в Сочі.

 

На сьогоднішній день логотип компанії у вигляді великої літери В є символом модного спортивного одягу, яка відповідає найвищим вимогам спортсменів. Цей символ можна побачити на всіх застібках-блискавках у виробах Bogner, а з'явився він в 1955 році завдяки втіленню ідеї Марії Богнер.

Willy Bogner

Віллі Богнер - глава фірми Bogner.

Керівником компанії Bogner нині є син Віллі і Марії Богнер - Віллі Богнер-молодший і його дружина Соня, яка працювала раніше фотомоделлю і асистенткою Valentino. Віллі Богнер-молодший в 1971 році так само активно приєднався до компанії, випустивши свою першу колекцію Formula-W. Компанія Bogner зуміла розробити щільно прилягає крій спортивного одягу з використанням інноваційного еластичного нейлону з лайкрою і еластичною термоподкладкой. У 1973 році Богнер-молодший разом зі своєю дружиною переїхали до Америки і відкрили свою філію фірми, робота якого була повністю сконцентрована на виробництві аксесуарів для лижного спорту і відпочинку. Після смерті Віллі Богнер-старшого в 1977 році, його син і невістка повернулися з Америки і почали новий етап у розвитку компанії - high tech Bogner.

 

З метою проведення рекламних компаній своєї фірми, Віллі Богнер-молодший вніс пропозицію і активно почав розвивати ідеї створення фільмів про продукцію фірми Bogner. Однак крім безпосередньої реклами товарів своєї фірми, Віллі зумів в своїх фільмах показати всю красу і насолоду, яку може приносити гірськолижний спорт. Його перший фільм під назвою «Чарівний лижний спорт» був представлений світу в 1964 році. Далі були інші фільми на гірськолижну тематику: «Лижні видовища» (1973 рік), «Вогонь і лід» (1986 рік), «Вогонь, лід і динаміт» (1991), «Біла магія» (1994), «Лижний спорт по максимуму »(2000). У фільмі «Вогонь і лід» спортсмен Джон Ивс здійснював стрибок, уникаючи вогню, і при цьому все знімалося без монтажу. Такий шикарний підхід до створення фільму приніс йому премію «Бембі» і Німецьку кінопремію.

 

Для гірськолижників знаменним став 2004 рік, коли компанія Bogner розпочала свій спільний проект з німецькою фірмою INDIGO по виробництву ексклюзивних гірських лиж, сноубордів і аксесуарів, які швидко зайняли лідируючі позиції продажів серед любителів і шанувальників гірськолижного спорту. Найбільшим інноваційним проривом стало виробництво гірських лиж з гнучкого і легкого бамбука. Ці лижі виготовлялися вручну в Німеччині з натуральних і високоякісних матеріалів, відповідаючи стандартам якості компанії Bogner. Бамбук не випадково був обраний виробниками як основний матеріал для виготовлення поверхні лиж і сердечника, так як бамбук стійкий до скручування і прогину, має невелику вагу і торсіонної жорсткістю. Носова частина гірських лиж Bogner захищена нержавіючої сталлю.

indigo helmets

 

Перші випущені пари лиж були занадто жорсткими і призначалися для катання професіоналів. Однак незабаром компанія запустила м'якші і комфортні лижі з одним шаром металу. Ці лижі стали неймовірно легкі в управлінні. На таких лижах можна кататися в місцевості будь-якого типу і ці бамбукові лижі ідеально підходять як для початківців гірськолижників, так і для професіоналів.

bamboo ski

bogner ski 2014-15

 

Основні якості гірських лиж компанії Bogner:

• Стильний зовнішній вигляд;

• Найвища точність в управлінні;

• Маневреність;

• Стабільність.

 

Спільна робота компаній Bogner і INDIGO триває і до сьогоднішнього дня в штаб-квартирі в Мюнхені, результатом якої є створення ексклюзивних товари для спорту, таких як: титанові лижні шоломи, палки, гірськолижні маски, черевики, сноуборди і аксесуари ручної роботи. Всі ці товари можна придбати в нашому магазині, а ексклюзивний одяг фірми Bogner можна придбати під замовлення і отримати протягом двох-трьох днів з повною гарантією якості.

Показати всі товари BOGNER SKI