Дошка для вейкбордингу Slingshot 2022 COPYCAT PRO
Код товару:
143173
Розмір :
В наявності
Ціна:
23 341  грн
Обговорити

Доставка

по Києву (Кур'єр)
від 40 грн
Терміни доставки 1-3 робочих дня
по Україні (Компанії-перевізники)
від ? грн
Терміни доставки 3-5 робочих днів

Характеристики

Загальні характеристики
Призначення Вейкбординг
Стать жіночий
Рік 2022
Особливість парк
Розмір 144

Опис товару

2022 COPYCAT PRO

Style / Power / Club

Наша НОВА жіноча паркова дошка для троса, розроблена у співпраці з найкрутішою командою в жіночому парку Copycatsclub.

Зі схвалення найгарячої нової команди в жіночому парковому вейкбордингу, Copycat Pro створений, щоб стати ідеальною парковою дошкою для хардкорних кабельних райдерів. Поєднуючи в собі всі найкращі характеристики таких дощок, як Coalition та Valley, ця дошка швидка та вільна на воді, з малюнком вигину середньої м'якості, призначеним для передачі всіх відчуттів у потрібний час. Видатні особливості включають більш вузьку стійку та поперечини з підборіддям (Носок і п'ята дошки підняті приблизно на 4-5 мм, створюючи невелику буферну зону між краями дошки та нерівними поверхнями рейлів, щоб допомогти захистити краї), щоб ви могли «подолати нерівності» та нерівності на всіх типах місцевості. Copycatsclub є єдиним у своєму роді, і ми пишаємось тим, що можемо створити дошку, яка дозволяє цій команді продовжувати розсувати межі паркового вейкбордингу.

ЧОМУ МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ Ми зробили Copycat Pro, тому що були приголомшені прогресом у жіночому вейкбордингу завдяки клубу copycatsclub жінок-райдерів. Ми не могли не «вступити в клуб», створивши для них дошку, яку вони ЛЮБЛЯТЬ.
ЧОМУ ВАМ ЦЕ СПОДОБАЄТЬСЯ Copycat Pro дає вам негайний вплив у всіх вейк-парках по всьому світу - це більше, ніж просто дошка, це РУХ, щоб удосконалювати жіночу верхову їзду, як ніколи раніше. Copycat оснащений усіма нашими найкращими функціями паркової дошки, які дозволять вам шматувати всі види місцевості без будь-яких застережень.

0 відгуків

Відгуків про "Дошка для вейкбордингу Slingshot 2022 COPYCAT PRO" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

Ви дивилися